Eskişehir 5 Yıldızlı Havuzlu Oteller

Eskişehir öğrenci kenti olmasının yanı sıra, turistik açıdan bir çok farklı misafiri de ağırlamaktadır. Yılın her mevsimi komşu illerden hatta İstanbul’dan dahi gelen ziyaretçilerle karşılaşmanız mümkün. Eskişehir’de her ne kadar deniz yok denilse de, bu açığı kapatacak 10’larca havuz ve yapay deniz ile karşılamanız mümkün. Bunlardan en çok göze çarpanı ise Kentpark’ta yer alan yapay deniz ve merkez çevresinde bulunan olimpik havuzlardır. Peki Eskişehir 5 yıldızlı havuzlu ve jakuzili otellere sahip mi?

Eskişehir 5 yıldızlı havuzlu oteller

Eskişehir 5 yıldızlı havuzlu oteller

Şehir merkezinde eski yapılar yer aldığından, bu tarz 5 yıldızlı ve havuzlu otellere ulaşmanız pek mümkün değil. Şehirden uzaklaştıkça havuzlu oteller bulmanız mümkün. Ancak şehir merkezine ulaşımınız ise bu otellerden oldukça zor olacaktır. Tatil yapma amacınıza göre havuzlu oteller sizin için avantajlı olabilecekken, farklı tercihlerinize göre Eskişehir Kaplıcalarını da tercih edebilirsiniz. Kaplıcalar da havuzlu oteller gibi şehrin 12 km ötesinden itibaren köylerde yayılmış durumdadır. 

Diğer bir tercih olarak Eskişehir otel ve konaklama konusunda size avantaj sağlayacak, merkezde yer alan Ilgaz Business otelimizde konaklayabilir, yakın noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kentpark, Adapark, Şelalepark ve bir çok gezilecek yerler yürüyerek ya da araçla 10 dakikalık mesafede size yakın olacaktır.

Merkezi bir konumda konaklama ihtiyacınızı karşılayarak, hem Eskişehir’in kültürel zenginliklerini gezebilir hem de konaklama boyunca yüzme vb. farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

2021 yılında 97 yatak kapasitesiyle kurulmuş olan, Ilgaz Business Otelimiz, alanında uzman ve profesyonel ekibiyle sizlere eşsiz bir konaklama deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Bünyemizde bulunan Emirgan Sütiş’te kahvaltınızı yapıp, şehrin panaromik manzarasınız deneyimleyebilirsiniz.

Yorumlar Kapalı

Otel Rezervasyon