Eskişehir Apart Otel & Pansiyon

Eskişehir’de nerede kalınır diyorsanız, merkez otelleri sizler için en iyi tercih olabilir. Zira bir çok gezilecek yerler Tepebaşı merkez ve Odunpazarı merkez ilçesi etrafından toplanmıştır diyebiliriz. Bu doğrultuda Eskişehir apart otel ve pansiyonlarda merkezde yer almaktadır. Peki konaklama seçenekleri arasında nasıl bir tercih yapmalısınız?

Eskişehir Apart & Pansiyon

Eskişehir Apart & Pansiyon

Farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş olan Ilgaz Business otelimiz 97 odasıyla şehir merkezine 100 metrelik bir mesafede hizmet vermektedir. Tren istasyonu, Espark Alışveriş merkezi, Haller Gençlik Merkezi ve Porsuk çayına yürüme mesafesinde olan lüks ve konforun bir arada olduğu otelimizde konaklayabilirsiniz.

Eskişehir Otel arayışında genellikle kent merkezine yakın olan lokasyonların tercih edilmesi bir çok noktaya yürüyüş mesafesinde yakın olmanızı sağlayacaktır. Seçiminizi apart ya da pansiyon olarak yapmanız, lüks ve konfordan fedekarlık etmenizi gerektirebilir. Bir çok apart otelin eski binalarda kurulması ve yılın büyük bir kısmı kalıcı olarak öğrencilere hitap etmesi nedeniyle, sunulan konaklama deneyimi otelcilikten uzak olabilmektedir.

İş seyahatleri, günü birlik ziyaretler, kongreler ve toplantılar için ev sahipliği yapan Ilgaz Otelimiz tarafından ihtiyaç duyulabilecek tüm gereklilikler düşünülmüştür. Odalarda bulunan minibar, kahve makineleri, çalışma masası, oturma düzeni ve hijyenik ortam ziyaretçilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Bünyemizde bulunan Emirgan Sütiş ile ziyaretçilerimize Oda + kahvaltı konsepti sunarak, Eskişehir merkez otelleri arasında eşsiz bir deneyim sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Barlar sokağı, porsuk çayı, alışveriş merkezleri, şehir merkezi, tren istasyonu vb. noktalara ziyaretçilerimiz tarafından yaya olarak gezilebilir. Otel İmkanları dahilinde ziyaretçilerimizin ihtiyaçları güler yüzlü personelimiz tarafından  karşılanmaktadır. Aklınıza takılan soruları 7/24 hizmet veren resepsiyon personelimize sorabilir, lobide oturup kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Gecelik konaklama fiyatları açısından oldukça rekabetçi olan otelimiz, yılın bir çok zamanı rezervasyonlar açısından yoğunluk yaşamaktadır. Konaklamak istediğiniz tarihleri, rezervasyon bölümü üzerinden seçerek fiyat ve uygunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Lüks, konfor ve hijyenin koşulsuz olarak sunulduğu otelimizde, sizlerin mutlu bir konaklama deneyimi yaşamanız için çalışmaktayız.

Yorumlar Kapalı

Otel Rezervasyon