Eskişehir Konaklama Seçenekleri

Eskişehir, yılın büyük bir döneminde hem üniversite öğrencileri kaynaklı hem de ziyaret amaçlı yoğunluk yaşamaktadır. Öğrencilerin büyük bir bölümü apart otellerde konaklarken, günübirlik ziyaret amaçlı gelenler ise otel seçeneklerini değerlendirmektedir. Eskişehir konaklama açısından oldukça zengin ve seçenekleri olan bir şehirdir. Tüm otel ve apartlar şehir merkezi ve üniversite çevrelerine toplanmıştır. Tabi eski yapıların olduğu bölgelerde lüks konaklama seçeneklerine ulaşmak pek mümkün değil diyebiliriz.

Eskişehir Konaklama Seçenekleri

Eskişehir Konaklama Seçenekleri – Ilgaz Hotels Lobi

Eskişehir merkez olarak bilinen Tepebaşı meydanında yer alan Ilgaz Business Hotel 97 yatak kapasitesine sahip, 2021 yılında kurulmuş en konforlu oteller arasında yer alır. Bünyesinde bulunan Emirgan Sütiş ile Oda + Kahvaltı konseptiyle, bir çok alanda misafirlerine koşulsuz memnuniyet sunmaktadır. Eskişehir Otel ve uzun dönemli kiralama hizmeti verilen deluxe suite seçenekleri konfor, lüks, hijyen ve geniş olanakları bir arada sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Eskişehir Konaklama ve Kalacak Yer Seçimi

Eskişehir Kalacak Yerler

Eskişehir Kalacak Yerler – Ilgaz Hotels Lobi

Eskişehir’de  etkinlik açısından seçenekleriniz oldukça fazla. Müze, tiyatro, tarihi yerler, doğa parkları ve daha fazlası. Tabi bunun yanında iş kongreleri ve toplantılar içinde bir çok çevre ilden gelen ziyaretçilerimiz de mevcut. Peki Eskişehir konaklama seçenekleri açısından, sizler için en avantajlı tercih ne olabilir.

Öncelikle Eskişehir merkez, yerleşimin en yoğun olduğu ve hayatın aktif olarak geç saatlare kadar devam ettiği bir lokasyon. Tüm mekanlar porsuk çayı etrafında toplanırken, dokrotları caddesi, çarşı ve iki eylül caddesi diğer yoğun bölgeler arasındadır. Espark AVM ise tam bu merkezin göbeğinde bulunmaktadır. Tabi Eskişehir gezilecek yerler listesi bu sayılanlarla sınırlı değil. Merkezde tercih edeceğiniz konaklama seçeneği ile tüm bu güzellikleri konforlu bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.

Merkezde yer alan Ilgaz Business Hotel ile tüm gezi ve ziyaret seçeneklerini değerlendirebilirken, trafikten uzak bir şekilde tramway ile şehir için seyahatlerinizi de planlayabilirsiniz. Beklentilerin üzerinde bir seyahat deneyimi yaşamak için,  ziyaret edeceğiniz yerler kadar, konaklayacağınız otel de, en önemli unsurlardan birisidir.

Eskişehir otel fiyatları açısında da sunulan imkanlar dahilinde farklı seçeneklere sahiptir. Apart, pansiyon, suite ve otel seçeneklerine göre gecelik konaklama ücretleri değişiklik göstermektedir. Gecelik konaklama seçeneklerinin yanında kahvaltı imkanının dahil edilmesi ile birlikte fiyat politikaları değişiklik gösterebilir.

Ilgaz Hotel olarak Google ve Tripadvisor.com yorumları üzerinden %95’in üzerinden konaklama memnuniyeti sunmuş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Lüks ve konforlu konaklama seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyulabilecek tüm imkanlar profesyonel kadromuz ile sizlere sunulmaktadır.

Konaklama İmkanları ve Olanakları

Konaklama İmkanları

Konaklama İmkanları

Eskişehir konaklama seçenekleri arasında bir çok otel tarafından sunulana imkan ve olanaklar farklılık gösterir. Otelin bulunduğu konum ile sunulan konfor ve imkanlar sizlere farklı deneyimler sunacaktır. Ilgaz Hotel olarak sunmuş olduğum imkanlar:

Yiyecek İçecek

 • Lobi Bar
 • Alakart Restoran
 • Emirgan Sütiş
 • Teras Bar
 • Mini Bar
 • Oda Servisi

Oda Seçenekeri

 • Deluxe Business Odalar
 • Düğün Suiti
 • Aile Odaları
 •  Ses Geçirmeyen Odalar

Temizlik ve Hijyen

 • Günlük Temizlik
 • Kuru Temizleme
 • Ütü Hizmeti
 • Çamaşırhane

Eskişehir’de kalacak yerler ile ilgili araştırma yapan ziyaretçilerimiz için, 7/24 hizmet sunan resepsiyon ekibimiz aracılığı ile detaylı bilgi edinebilirsiniz. Konaklayacağınız tarihlerle ilgili rezervasyon bölümünden ilgili tarihleri seçerek müsaitlik durumu ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar Kapalı

Otel Rezervasyon