Eskişehir Tepebaşı Otelleri

Eskişehir’in merkez ilçesi 2008 yılında, Tepebaşı ve Odunpazarı olmak üzere iki ayrı ilçe olmuştur. Tepebaşı, Odunpazarı ilçesinden sonra en yoğun ikinci ilçe konumundadır. Sazova parkı, Kentpark, Japon Bahçesi, Anıt Park, Espark AVM, Haller Gençlik Merkezi, Barlar Sokağı, Tren istasyonu vb. bir çok önemli yerler Tepebaşı ilçesi sınırları arasında yer almaktadır. Ayrıca bir çok fotoğrafın konusunu oluşturan Porsuk Çayı, Tepebaşı ilçe sınırlarından geçmektedir. Tüm bu güzelliklerin yarın aldığı ilçemizi gezmek için, öncelikle konaklama seçenekleri arasında tercih yapmalısınız. Bu noktada Eskişehir Tepebaşı otelleri ile ilgili seçenekleriniz oldukça zengin.

Eskişehir Tepebaşı Otelleri

Eskişehir Tepebaşı Otelleri

Eskişehir üniversiteler şehri olduğu için, bir çok apart, pansiyon ve otelin şehir merkezinde toplanmış olduğunu görebilirsiniz. Ancak bir çok yapının eski olduğunu, şehir merkezine geldiğiniz zaman görebilirsiniz. Bu durum lüks ve konforlu bir şekilde konaklama hizmetini tercih edenler için, beklentileri karşılamakta güçlük çekebilir. Tabi bu durumun yanında apartların ve pansiyonların öğrenciler için uzun dönemli olarak dizayn edilmesi de var.

Ilgaz Business Tepebaşı Oteli

Ilgaz Business Tepebaşı Oteli

Ilgaz Business Tepebaşı Oteli

Ilgaz Business Otel olarak, 2021 yılında açılmış olup, 97 adet oda kapasitesine sahip bulunmaktayız. Lüks, konfor ve hijyenin bir arada olduğu otelimizde, panaromik şehir manzarası ile konaklama keyfini yaşayabilirsiniz. İş seyehatlari, günü birlik geziler, toplantılar ve kongreler için hizmet veren otelimizde, ihtiyaç duyulabilecek her şey otel odalarımızda sizler için hazırlanmış bulunmaktadır.

Bünyemizde bulunanan Emirgan Sütiş ile Oda + Kahvaltı keyfini yaşayabilir, ayrıca alakart restoranımız ile eşsz akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Deluxe odalarımızda bulunan Laptop kasası, çalışma masası, sigara içme alanları, kahve makinesi ve oturma düzeni ile şehir merkezinde konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

7/24 çalışan güler yüzlü personelimiz, tüm ihtiyaçlarınız için sizlerin yanında yer alacaktır. Konaklama yapacağınız tarihler için rezervasyon ekranı üzerinden ilgili tarihleri seçip, Eskişehir otel fiyatları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar Kapalı

Otel Rezervasyon